Iğdır hava durumu °C

REKLAM VER1

REKLAM VER2

Künye

 

Genel Yayın Müdürü:

Sebahattin Yum

0545 406 58 04

sebahattinyum@gmail.com

 

 

Editör

Reklam Sorumlusu:

Ajans 76

0507 581 49 76

 

 

 

 

 

 

 

Yazılım ve Sistem Yönetimi: 

Ajans 76

0507 581 49 76

 

Hukuki açıklamalar:
Köşe yazılarındaki görüşler yazıyı yazan kişiyi bağlar. Köşe yazılarından yazı sahipleri sorumludur. Bu köşe yazılarından doğacak hukuki sorumluluk yazıyı yazan kişiyi bağlamaktadır.

Haberlere eklenen yorumlarla ilgili Önemli açıklama & kullanım ilkeleri

Yorum yazacak okuyucularımıza

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar editörlerimiz tarafından sehven ya da teknik sorunlar dışında onaylanmamaktadır.

Haberlere eklenen yorumlar tamamen yorumu ekleyen okuyucunun kişisel görüşü olup dogununsesi.com'u bağlamaz. Yorumun sorumluluğu tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Dogununsesi.com, haberlere yazılan yorumlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Dogununsesi.com, haberlere eklenen yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Hukuki durumlarda yorum yapılan ıp ve gerekli bilgiler adli mercilecere verilecektir. Lütfen yorum yazarken kriterlerimize uyunuz.

Yorumlarla ilgili düzeltme, şikayet, öneri vb. İletilerinizi lütfen iletisim@dogununsesi.com e-posta yolula iletiniz. Yorumlarla ilgili düzeltme ve şikayetler anında değerlendirilmektedir.

Kişileri direk hedef alan, belgesiz ve delilsiz isnat ve iftira içeren, eleştiri yerine hakaret içeren, her hangi bir kişiyi, kurumu, grubu aşağılama, hakaret, küfür, alay içeren yorumlar onaylanmamaktadır. Gözden kaçan ya da teknik aksaklıklardan dolayı yayınlanan yorumlardan dolayı sorumluluk kabul edilmez, sorumluluk yorum onaylansa da yorumu yazan kişiye aittir.

Lütfen yapıcı, yol gösterici yorumlar yazınız. Muhatabınızla ilgili eleştiri ve önerilerinizi uygun bir üslupla yapınız.

 

Hukuki olarak hem kendinizi, hem de Dogununsesi.com'u zor durumda bırakabilecek yorumlar yazmayınız. Hakaret ve alay etmeyen, iftira atmayan, yol gösteren, çözüm sunan yorumlarınızı bekliyoruz…

 

Haricî Linkler: 

Sitedeki bütün harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır.

Dogununsesi.com web sitesi ve facebook sayfası içerisinde yer alan yazılı,görsel haberler ve içeriklerinden dolayı sorumluluk kabul etmemekte olup, tüm sorumluluk ve haber üzerindeki haklar,haberin alındığı ajansa aittir.Haber içeriğindeki, üzerindeki ve içerikte yer alan herhangi bir Fikri ve Sınai hak teşkil eden unsur ve tüm mülkiyet hakları ile alakalı yaptırım, ses ve/veya görüntü, mali ve yapımcı ve/veya icracı olmaktan doğan bağlantılı hakların, görüntü/ses/içerik sahiplerinin kişisel haklarının, tam ve tek sahibi haberin alındığı ajans olmakla birlikte tüm sorumlulukta haberin alındığı ajansa aittir. ..

Manşet Altı

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

0%

100%

0%

0%

sağ 3

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU

E-BÜLTEN ABONELİĞİ