ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

Gelin alma umuduyla Iğdır’a gelen aile 45 bin lirasını kaptırdı

Gelin alma umuduyla Iğdır’a gelen aile 45 bin lirasını kaptırdı
1.306 views
11 Mayıs 2020 - 14:05

Oğullarını evlendirmek için  bin 800 kilometre yol kat ederek Manisa‘dan Iğdır‘a gelen  bir aile, başlık parası bahanesiyle dolandırıcılara 45 bin lirasını kaptırdı. 

Edinilen bilgiye göre önce oğullarını evlendirmek için Azerbaycan’a giden aile burada oğullarını evlendirmeyince , Manisaya dönmek için bindikleri  otobüste karşılaştıkları bir muavinin kendi akrabalarından bir kız ile oğlunun evlendirilebileceği vaadinde bulunması  aileyi Iğdır’a çağırdı. Manisa’da bin 800 kilometre Iğdır’a otobüsle yol giden aileyi, kendilerini kızın akrabaları olarak tanıtan şahıslar karşıladı. Burada aileden altın ve nakit para olarak toplamda 45 bin lira alan şahıslar ortadan kayboldu. Daha sonra dolandırıldıklarını anlayan aile heme karakola gitti. Ekipler tarafından altın alınan kuyumcuda güvenlik kameralarına bakan  ekipler 2 erkek ve 1 kadından oluşan çeteyi tespit etti. Emniyette; Murat, Ercan ve Serap adında olan 3 kişi her yerde aranıyor.

Dolandırılan aile dolandırıcıların bulunması için  güvenlik güçlerinden yardım istedi. 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM