ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

Iğdırlı vatandaşlardan park isyanı

Iğdırlı vatandaşlardan park isyanı
1.244 views
22 Haziran 2021 - 21:13

Iğdır Cumhuriyet Mahallesi Millet Caddesi üzerinde bulunan parkın bakımsızlığı ve parkın hemen yanında bulunan yolun trafiğe açık olması mahalle sakinlerine zor anlar yaşatıyor.

Iğdır Cumhuriyet Mahallesi Millet Caddesi üzerinde bulunan ve hemen Atatürk İlkokulunun yanında bulunan parkın bakımsızlığı ve araç trafiğin yoğunluğu için haber sitemizin ihbar hattına şikâyette bulunan vatandaşlar yetkililerden gerekli önlemleri almasını istedi. Parklarda bazı yerlerin kopması ve parkın çöp alanına dönmesine isyan eden vatandaşlar bir an önce duruma çare bulunmasını istedi. Çekilen videoda konuşan bir kadın ise, “ Parkta kopan demirleri işaret ederek, bir çocuğa bir şey olsa bunun sorumluluğunu kim alacak, dedi. Ayrıca parkın yanında bulunan yolun trafiğe kapatılmasını çocukların sürekli parka yakın olduğu için o yola atladığını belirtti. Sürekli şikayet ettiklerini ama yetkililerin,  ilgileneceğiz dediklerini ama ilgilenmediklerini belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM