ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

İHA’nın haberi ses getirdi, ata şiddet uygulayan şahıs yakalandı

İHA’nın haberi ses getirdi, ata şiddet uygulayan şahıs yakalandı
1.082 views
18 Ekim 2020 - 0:58

Fotoğraflı)

Sebahattin Yum
IĞDIR (İHA)

Iğdır’da yorgun düştüğü için gitmeyen ata elindeki şişle şiddet uygulayan şahıs Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalandı.
Iğdır’da bir gün önce Iğdır Cumhuriyet Mahallesi Millet Caddesinde at arabasına koştuğu atın yorgun düşmesi sonrası atın karnına şiş ile şiddet uygulayan Murat Demir yakalandı. İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından bir gün önce yapılan haberde ismi Murat Demir olduğu öğrenilen şahıs ata elindeki şişle şiddet uygulamaya başladı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti. İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından yapılan haber sonrası Iğdır Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği personelleri harekete geçerek Murat Demir’i yakaladı. Hem adli hem de idari olarak 5199 sayılı hayvanları koruma kanununa muhalefet ve TCK 151’nci maddesi gereğince Murat Demir’e gereken tüm işlemler yapıldı. Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, atın durumunun iyi olduğu Murat Demir’e ise 1894 TL idari para cezası uygulandığı belirtildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM