ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

Glina Nehrinde bulunan cesedin tespiti için Iğdırlı aileden DNA testi istendi

Glina Nehrinde bulunan cesedin tespiti için Iğdırlı aileden DNA testi istendi
6.603 views
02 Haziran 2021 - 23:56

Türkiye’den Fransa’ya kaçak yollarla geçmek isterken, Glina Nehri’nde boğulan Levent Öden’in (26) cesedinin tespiti için ailesinden DNA testi istendi.

Edinilen bilgiye göre Levent Öden, İstanbul’dan uçakla gittiği Bosna Hersek’ten Fransa‘ya kaçak yollarla geçmek isterken, Glina Nehri’nde boğuldu. Levent Öden’in (26) cesedinin bulunması için çalışmalar devam ederken Glina Nehri’nde bir cansız bedene ulaşıldı. Zagreb Konsolosluğu, bulunan bedenin Öden’e ait olup olmadığını araştırmak için Öden’in Fransa’da yaşayan amcası Mehmet Öden’e ulaştı. Konsolosluk görevlileri, üzerinde kırmızı tişört ve parmağında yüzük olan cesedin Öden’e ait olabileceği bilgisini verdi. Cansız bedenin kimlik tespiti için Iğdır’da yaşayan ailesinden DNA testi gerektiği bildirildi.

Kimlik tespiti için DNA testi istenen baba Hasan Öden, bir an önce kimlik tespitinin yapılmasını cenazenin oğluna ait olması halinde cenazeyi hemen almak istediğini belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM