ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

Iğdır’da uyuşturucu operasyonunda 51 kişi tutuklandı

Iğdır’da uyuşturucu operasyonunda 51 kişi tutuklandı
853 views
30 Temmuz 2021 - 22:05

Iğdır’da uyuşturucu tacirlerine ve kaçakçılara yönelik İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonlar sonucu 51 kişi tutuklandı.

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda çeşitli suçlara karışan birçok kişi tutuklandı. Iğdır’da uyuşturucu madde, kaçak sigara paketi, kaçak cep telefonu ve kaçak kazı malzeme ile ilgili 10 Haziran 2021 tarihinden bu yana yapılan operasyonlar sonucu 51 kişi yakalanırken konuya ilişkin Iğdır Valiliği şu açıklamayı yaptı;

“Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ve kaçakçılıkla etkin mücadeleye yönelik olarak 10 Haziran 2021 tarihinden itibaren icra edilen operasyonlar neticesinde 28 olay açığa çıkartılarak 51 şüpheli yakalanmıştır. Bu olaylarda 25 gr metamfetamin, 90 gr esrar, 1 gr bonzai, 11 gr eroin, 58 kök kenevir bitkisi, 1198 paket kaçak sigara, 13 adet kaçak cep telefonu ve muhtelif kaçak kazı malzemeleri ele geçirilmiştir. Iğdır İl Jandarma Komutanlığınca, özellikle çocukları ve gençleri hedef alan zehir tacirlerine yönelik kararlı mücadeleye ve Devletimizin menfaatlerini korumak için kazancı ile yasadışı örgütlere mali kaynak sağlayan her türlü kaçakçılık faaliyetleriyle olan mücadeleye mesai mefhumu gözetmeksizin kararlılıkla devam edilecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM