ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Doğunun Sesi-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzurum Haberleri

ResimLink - Resim Yükle

Iğdır’daki bankalardan öğretmenlere büyük ayıp

Iğdır’daki bankalardan öğretmenlere büyük ayıp
509 views
10 Nisan 2023 - 12:39

Iğdır’da hizmet veren bankalar Milli Eğitim bünyesinde çalışan öğretmenlere verilecek promosyon için kendi aralarından anlaşarak 7200 liralık bir teklifte bulundular.  

Iğdır’da yetkili sendika öğretmenlere promosyon için 29 bin lira ve üzeri şartı getirmiş 27 Mart tarihinde yapılan ihalede 3 banka katılmış bankalardan ikisi en yüksek teklif olarak 7200 lira teklifte bulunmuşlardı. İhale şartı sağlanamadığı için ihale sona erdirilmişti. Öğretmenlerin büyük bir merakla beklediği ikinci toplantı bugün saat 14:00’da yapılacak. Yetkili sendika bu sefer herhangi bir şart getirmeden ihaleye girecek. Yeni ihaleden ne çıkacağı merak edilirken öğretmenler bankaların verdiği düşük teklif karşısında şaşkınlık yaşamışlardı.  Bankaların bu denli düşük teklifine karşı bazı öğretmenler sendikaların öğretmenler ile istişare ederek ihaleyi alacak bankadan başka banka hesap ve kredi kartı kullanmamaları şartı getirilmesini istedi. Bu sayede bankaların büyük teklif vereceğini belirttiler.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

DOGUNUNSESİ.COM